•                                                                                                       Lista Finalistów MPwWK – PCM 2017!
  • 1. Krzysztof Wieczorek + Paweł Adamowicz “MPwWK-PCM 2016”
  • 2. Grzegorz Stachowicz + Mirosław Rakuś “MPwWK-PCM 2016”
  • 3. Paweł Adamczyk + Grzegorz Ogierman “MPwWK-PCM 2016”
  • 4. Daniel Deska + Marcin Wiśniewski “Grand Prix Carpshop Lakes”
  • 5. Paweł Nowojowski + Tomasz Śliwa “Maraton BGK Sazan”
  • 6. Arkadiusz Góra + Tomasz Godula “World Carp Tournament PL 2016”
  • 7. Słota Henryk + Lebioda Michał “Puchar Jeziora Lgiń Duży”
  • 8. Piotr Kowalik + Cezary Kulczyk “Pomorska Potyczka z Adder Carp”
  • 9. Kornel Stróżykiewicz + Adrian Zgórski “Pomorska Potyczka z Adder Carp”
  • 10. Monika Krasucka + Marcin Krasucki “Pomorska Potyczka z Adder Carp”
  • 11. Maciej Buczkowski + Tomasz Buczkowski “CARPADVENTURE & PFWK”
  • 12. Tomasz Fleszer + Mariusz Buchajczyk “BAITBOX CUP – Dębowa 2016”
  • 13. Jurgen Petereit + Frank Michael Muller “BAITBOX CUP – Dębowa 2016”
  • 14. Łukasz Pawlik + Artur Karol “BAITBOX CUP – Dębowa 2016″
  • 15. Paweł Kmit + Patryk Arent “III Otwarte Mistrzostwa Polski Polonii”
  • 16. Tomasz Kern + Adam Monieta “Majówka na Dębowej”
  • 17. Stanisław Warzocha + Robert Michalik “Majówka na Dębowej”
  • 18. Leszek Morkis + Leszek Kita “Manewry Klubów Karpiowych”
  • 19. Radosław Romanowski + Jacek Grzanka “Manewry Klubów Karpiowych”
  • 20. Adam Kania + Sławomir Jończyk “Manewry Klubów Karpiowych”
  • 21. Jan Szerer + Mateusz Kościak “VII Podkarpacki Miting Karpiowy Lipie”
  • 22. Sebastian Wojtkiewicz + Edward Kaliszka “IX Myśliborskie Dni Karpiowe – Królewskie”
  • 23. Łukasz Wróbel + Marek Barteczko “XX Zdzieszowickie dni Karpiowe”
  • 24. Radosław Rakoczy + Krystian Ścisłowicz “V Karpiowy Puchar Śląska”
  • 25. Artur Weisbrot + Arkadiusz Chruścicki “III Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW”
  • 26. Wojciech Czapla + Dawid Kawa “Cypriniada na Rogach”
  • 27. Karol Majewski + Włodzimierz Juźwiński “Grand Prix Nekielka 2017”
  • 28. Kamil Spławski + Paweł Stępień “IV Puchar Portalu Carppassion”
  • 29. Mario Majdandzic + Sasa Jovicic + Ivica Majdandzic “World Carp Tournament – Sumbar Lake”
  • 30. Ireneusz Ładziak + Ireneusz Ładziak “Puchar Carp World”
  • 31. Marcin Boś + Tomasz Piwek “Cypriniada Śródleśna 2017″
  • 32. Andrzej Pluta + Łukasz Kujawiak “World Carp Tournament 2017”
  • 33. Robert Kwasigroch + Winicjusz Białek “IV Pomorski Puchar SBS Tactical Bait”
  • 34. Janusz Trzmielewski + Mateusz Schmidt “Cypriniada Maliny 2017″
  • 35. Jan Namysł + Mirosław Żyśko + Bogumił Rogowicz “Wild Carp Poland – Gosławice”
  • 36. Przemysław Ognik + Bartosz Samoćko “Zawody Extremum o Puchar Prezydenta Chełma”
  • 37. Karol Fiedorczuk + Wiesław Fiedorczuk “XII Meeting Carp Team Luboń”
  • 38. Dawid Wadowski + Mariusz Żydek “Trakker Cup”
  • 39. Rafał Kalita + Marcin Kościk “I Puchar BIG CARP ZONE”
  • 40. Paweł Pastrykiewicz + Rafał Kuflik “Klub Karpiowy Chlup Krapkowice “
  • 41. Mateusz Podgórski + Krystian Winnowicz “WIELKOPOLSKA KARPIADA INVADERA”
  • 42. Rafał Studziński + Rafał Olejnik “BaitBox Cup Spalona 2017”
  • 43. Robert Laszczyński + Wojciech Osiński “Zawody PFWK – Nowaki”
  • 44. Łukasz Zieliński + Łukasz Murmyło “Zawody PFWK – Nowaki”
  • 45. Marcin Nowosiad + Maciej Hendzel “Zawody PFWK – Radymno”