KWALIFIKACJE, FINALIŚCI  MPwWK – PCM 2020

Zawody rozgrywane w roku 2019:

Zawody rozgrywane w roku 2020:

  • 24. Dawid Cierocki i Marcin Jaroń WYCHWOD POLAND CARP BATALIE 03-07 maja J.MIŁOSZEWSKIE
  • 25. Piotr Dobija i Paweł Dobija X PUCHAR ŚLĄSKA 06-10 maja UROCZYSKO
  • 26. Rafał Komuniewski i Maciej Zemszał  I PUCHAR VIKINGÓW 20-24 maja UROCZYSKO
  • 27. Marcin Pyzdrowski i Tomasz Wawrzyniak MAJÓWKA Z CARPONLINE NA JERZYNIE 20-24 maja JERZYN
  • 28. Przemysław Ozga i Bartosz Piotrowski  PUCHAR PORTALU CARPASSION 03-07 czerwca WYGONIN
  • 29. Krzysztof Bachulski i Jarosław Durak JOHNY & MARIO I PRZYJACIELE 03-07 czerwca UROCZYSKO KARPIOWE
  • 30. Jakub Kowalski i Piotr Śpiączka KAPER WODZIWŁAW ŚLĄSKI 03-06 czerwca zbiornik SPALONA
  • 31. Grzegorz Śnieżek i Andrzej Ciesielski XII MYŚLIBORSKIE DNI KARPIOWE 09-14 czerwca J.KRÓLEWSKIE
  • 32. Jacek Rasiak i Dariusz Wasilewski ZAWODY ELIMINACYJNE ZALEW SOŚNIE 09-14 czerwca ZALEW SOŚNIE
  • 33. Grzegorz Zemke i Paweł Szak VII POMORSKI PUCHAR SBS TACTICAL BAITS  11-14 czerwca J. WANDZIŃSKIE
  • 34. Krzysztof Kretkowski i Marcin Waleryszak IX PUCHAR CARP ONLINE 17-21 czerwca 2020 łowisko JERZYN
  • 35. Marcin Zając i Patryk Zając II-PODKARPACKI.PUCHAR MEUS 16-21 czerwca łowisko ZGODA k. JAROSŁAWIA
  • 36. Bronisław Drzewiecki i Waldemar Drzewiecki VII PUCHAR CARP WORLD 18-21 czerwca J. GAJDOWE
  • 37. Adrian Morek, Krzysztof Przywara TEAM CARP RYDUŁTOWY 24-28 czerwca łowisko BABICZOK
  • 38. Tomasz Szymkowiak i Filip Ostrowski 2 PUCHAR ŁOWISKA NOWE ŻUKOWO 25-28 czerwca łowisko NOWE ŻUKOWO
  • 39. Karol Majewski i Piotr Janusz, TR: Krzysztof Kozber  WIELKOPOLSKIE DNI KARPIOWE 01-05 lipca łowisko NEKIELKA
  • 40.  Adam Runo i Rafał Sak V CARP CAMP 09-12 lipca UROCZYSKO
  • 41.   Mateusz Bełko i Kamil Cyran IV PUCHAR LONTIKO  09-12 lipca łowisko RADYMNO
  •  42. Oskar Marciniak i Mikołaj Ratajczak LETNIA KARPIADA MANIAKA 23-26 lipca łowisko TEAM CARP MANIAK
  • 43. Marcin Szczepaniak i Karol Śmiałek VI ZAWODY Z CARP HUNTER TEAM 30 lipca – 02 sierpnia łowisko ROSTARZEWO

KWIECIEŃ:

W związku z wprowadzeniem na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze RP stanu epidemii (wirus SARS-CoV-2), sytuacją uniemożliwiającą rozegranie imprez w bezpieczny sposób, jak również troską o życie i zdrowie uczestników, organizatorów i ich bliskich, zawody zaplanowane na kwiecień 2020 r. zostaną przeniesione i rozegrane w późniejszym terminie (w trakcie ustaleń).

  • II POLISH CARP CASTING 15-19 kwietnia UROCZYSKO KARPIOWE -> Przeniesiony na 23-27 sierpnia 2020 r.
  • ROZPOCZĘCIE SEZONU Z MANIAKIEM 15-19.kwietnia J. ŁONIEWSKIE -> Przeniesione na 23-26 lipca 2020 na łowisko Team Carp Maniac
  • V-WOJNA KARPIOWA INVADER 22-26 kwietnia łowisko JERZYN -> zawody odwołane
  • EKO BAITS 22-26 kwietnia RADYMNO -> przeniesione na 12-16 sierpnia 2020
  • 2 PUCHAR ŁOWISKA NOWE ŻUKOWO 23-26 kwietnia łowisko NOWE ŻUKOWO -> przeniesiony na 25-28 czerwca 2020

MAJ:

  • GOLDEN CARP NEKIELKA I Tura 13-17 maja 2020 r. – przeniesione na 29 lipca – 02 sierpnia 2020
  • SANDOMIERSKI KLUB KARPIOWY 13-17 maja SZYMANOWICE zawody odwołane
  • IV CYPRINIADA MAŁOPOLSKA 14-17 maja BRZEGI – przełożone na II część sezonu
  • I- PUCHAR STAROPOLANKI 27-31 maja STAROPOLANKA -> przeniesione na  16-20 września 2020
  • PERŁA MAZOWSZA III-TUROWE (I Tura 07-10.05.2020, II Tura 14-17.05.2020, Finał 01-05.07.2020)zawody odwołane

CZERWIEC:

LIPIEC:

  • GOLDEN CARP NEKIELKA I Tura – 29 lipca – 02 sierpnia łowisko NEKIELKA

SIERPIEŃ:

  • WIELKOPOLSKA LETNIA KARPIADA INVADERA 13-16 sierpnia STAWY DĘBINA
  • EKO BAITS 12-16 sierpnia 2020 RADYMNO
  • IV- CARP METTING MEUS 17-22 sierpnia UROCZYSKO KARPIOWE
  • CARP BATTLE ANGLIA CARP 20-23 sierpnia UPPER TAMAR
  • Z WĘDKĄ PO PODKARPACIU  26-30 sierpnia łowisko RADYMNO
  • GOLDEN CARP NEKIELKA (II Tura) 26-30 sierpnia łowisko NEKIELKA

WRZESIEŃ:

  • IV CYPRINIADA MAŁOPOLSKA 03-06  września 2020 zbiornik BRZEGI
  • STARCIE TYTANÓW 09-13 września 2020 zbiornik DZIERŻNO DUŻE
  • I- PUCHAR STAROPOLANKI 16-20 września 2020 łowisko STAROPOLANKA