CYKL JESIENNY 2021

l.p.Nazwa zawodówPrzyznana ilość PCMTermin zawodówMiejsce/ŁowiskoPlanowana Ilość zespołówCena wpisowegoKWALIFIKACJA do FINAŁU PCM 2022
1Puchar sklepu Kaper129/03.10.2021Na Gołyszu171150Jarek Witko, Dominik Pandos
2III Puchar Staropolanki215/19.09.2021Staropolanka22800Tomasz Kern, Tomasz Kulpok
Artur Przejczowski, Paweł Siewiorek
3Linar Cup 225/28.11.2021Pavyotts Mill Cup 24200£
4Pomorska Potyczka z Adder Carp312/16.09.2021Miłoszewo241200Krzysztof  Sabinasz, Oskar Nowicki
Przemysław Witkowski, Tomasz Ludzkowski
Ania Błachowiak, Hubert Rachwał
5III Puchar  z Wędką po Podkarpaciu221/24.10.2021Extra-Carp Radymno191200Adrian Gdański, Sławomir Majkut
Patryk Guziec, Rafał Chwał
6EKOBIVY Cup 2228/31.10.2021Uroczysko Karpiowe361200Iwona Błaszczyk, Mariusz Błaszczyk
Szymon Stasierski, Mariusz Przybylski
Tab. nr 1 – lista eliminacji do MPwWK PCM 2022 – cykl jesienny 2021

CYKL WIOSENNO-LETNI 2022

l.p.Nazwa zawodówPrzyznana ilość PCMTermin zawodówMiejsce/ŁowiskoPlanowana Ilość zespołówCena wpisowegoKWALIFIKACJA do FINAŁU PCM 2022
1IV Polish Carp Casting120/24.04.22rUroczysko401400
2XII Puchar Śląska111/15.05.22rUroczysko401400
3IV Puchar Staropolanki323/28.05.22rStaropolanka24 1200
4Anglia214/17.04Anglia  
5I Puchar Rdzuchowa104/08.05.22rRdzuchów181000
6III Wojna Klubów Karpiowych125/28.08.22rłow.Zgoda151200
7VII Batalia Karpiowa PCT1lip.22Jerzyn201100
8VIII Puchar Carp-World1cze.22Gajdowe17 
9III Polska Bitwa Karpiowa303/08.05.22rMiłoszewo24
10V Puchar Piastów318/22.05.22rJerzyn25 
11IX Puchar Carppassion221/26.06.22rJerzyn321050
12XIII Maraton Karpiowy Sośnie117/22.05.22rZalew Sośnie12 
13Carp Tour118/22.05.22rUroczysko361500
14Pomorska Potyczka z Adder Carp221/24.07.22rJ.Wandzińskie161200
15Puchar Lontiko207/10.07.22r17-201200
16II Puchar Sklepu CARPSEEDS111/15.05.22rRadymno191200
17PCM Junior Cap220-24.07.22 r.Jerzyn20400
18VII Cypriniada Małopolska121/24.04.22rŁowisko Oczko10600
19Perła Mazowsza119/22.05.22rPrzystanek Bielawa121200
20IV Puchar z Wędką po Podkarpaciu224/28.08.22rRadymno191200
21II Puchar Big Fish Podkarpacia226/29.05.22rRadymno191200
22Borowy Staw112/15.05.22rBorowy Staw141200
23Domowa Kuchnia Karpiowa119/22.05.22rNowaki22900
24IX Pomorski Puchar SBS102/06.09.22rWandzinek16900
25II Ogólnopolski Puchar SBS228.06/03.07.22rWygonin241400
26Eko Baits220/24.04.22rRadymno191200
27V urodziny Eko Baits123/26.06.22r3K Przylasek18500
28VI Śląski Puchar SBS102/05.06.22rŁowisko Gajdowe171000
29VII Puchar Szmaragdowego Stawu125-28.08.2022Szmaragdowy Staw10800
30I Puchar Jeziora Prokowskiego114/17.07.2022Jezioro Prokowskie10700
31I Puchar Oddziału Kuj-Pom PFWK1cze.22Jezioro Długie15500
32Rozpoczęcie sezonu z PFWK221/24.04.2022Zalew Sośnie16800
Tab. nr 2 – lista eliminacji do MPwWK PCM 2022 – cykl wiosenno-letni 2022

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE OPUBLIKOWANA ZOSTANIE LISTA REZERWOWĄ ZAWODÓW.
W PRZYPADKU BRAKU TERMINOWEJ WPŁATY LUB NIE DOPEŁNIENIA WARUNKÓW REGULAMINU PRZEZ ORGANIZATRÓW ZATWIERDZONYCH ZAWODÓW ELIMINACYJNYCH, ZAWODY TE BĘDĄ WYKREŚLANE Z LISTY I ZASTĘPOWANE ZAWODAMI Z LISTY REZERWOWEJ.