CYKL JESIENNY 2020:

  1. Jesienne Zawody Karpiowe ,,Babiczok” – łowisko Babiczok 02-06.09.2020 – Leszek Waloszyński i Dariusz Waloszyński
  2. XI Karpiowy Puchar Śląska Uroczysko Karpiowe 09-13.09.2020 – Sobiesław Konior i Andrzej Bogdał
  3. Puchar Słoni jubileusz X-cio Lecia Jerzyn 10-13.09.2020 – Marcin Lenarczyk i Bartosz Gmerek TR: Łukasz Jackowiak
  4. Jesienna zasiadka karpiowa Zalew Sośnie 15-20.09.2020 – Dawid Skalski i Damian Majorczyk TR: Natalia Rosiak
  5. IX Karpiowy Puchar Dzikiej Wody – Lgiń Duży 23-27.09.2020 – Dawid Orzechowski i Przemysław Dobosz
  6. III Ridge Monkey Cup Spalona 7-11.10.2020 – Bartosz Michalak i Marcin Ziółkowski
  7. Dębowa Carp Classic 14-18.10.2020 – Tomasz Kocjan i Krzysztof Grzeszczak
  8. I Puchar Sklepu Wędkarskiego FLOO Jerzyn 14-18.10.2020 – Leszek Kowalski i Robert Kowalski
  9. Pomorska Potyczka z ADDER Carp – Jez. Miłoszewskie 21-25.10.2020 – Łukasz Szczęsny i Marek Szczęsny
  10. Eko Bivey Cup – Uroczysko Karpiowe 22-25.10.2020 – Jakub Pisula i Daniel Kurzyński
  11. Thorpe Lea Cup – Wielka Brytania 12-15.11.2020 – brak złowionych ryb

CYKL WIOSENNO – LETNI 2021:

Przedstawiamy Wam zatwierdzoną listę zawodów eliminacyjnych cyklu wiosenno-letniego PCM 2021 🏆🥇🥈🥉🐟🇵🇱

  1. VI Carp-Camp 15-18.04.2021 – 1 PCM – Robert Rakowicz i Paweł Mokrzycki
  2. Pavyotts Mill Cup 15-18.04.2021 – 2 PCM – Łukasz Chochowski i Marcin Suwalski oraz Jan Arski, Piotr Bafia TR: Piotr Bębacz
  3. III Polish Carp Casting 21-25.04.2021 – 1 PCM – Andrzej Krawczyk, Mariusz Gramala TR: Jacek Perliński
  4. V CYPRINIADA MAŁOPOLSKA 22-25.04.2021 – 1 PCM – Bartek Babik, Paweł Babik TR: Jakub Chlipała (P)
  5. Rozpoczęcie sezonu z PFWK – Zbiornik Sośnie 22-25.04.2021 – 2 PCM– Maciej Sobecki i Dariusz Adamczak oraz Tomasz Czysty, Adam Wagus TR: Adam Czysty
  6. Majówka z PFWK 28.04-02.05.2021- 1 PCM – Piotr Spławski i Marek Rogoziński
  7. II Bitwa Karpiowa Wychwood 03-07.05.2021 – 2 PCM – Janusz Badełek i Martyna Dadas oraz Dawid Cierocki i Marcin Kowalewski
  8. Carponline Jerzyn 12-16.05.2021 – 2 PCM – Karol Majewski i Bartosz Szczygieł oraz Sławomir Mueller, Maikel Peelen, TR: Kacper Kuszak (P)
  9. XII Karpiowy Puchar Śląska 12-16.05.2021 – 1 PCM – Piotr Majchrzak i Tadeusz Biegun
  10. VIII Puchar Carp-World 13-16.05.2021- 1 PCM – Marek Karbownik, Daniel Jaszczyszyn TR: Jakub Wieczorek Adrian Sikora (podwójna kwalifikacja)
  11. PCM Perła Mazowsza I Tura: 14-16.05.2021, II Tura: 21-23.05.2021 + FINAŁ (2 PCM) – Adrian Modzelewski, Krzysztof Starzyński TR: Hubert Michalak oraz Artur Tytz i Daniel Florczyk
  12. IV RidgeMonkey Cup 19-23.05.2021 – 1 PCMniedopełnienie warunków regulaminu
  13. VI Meeting Carp ,,FISH” Tarnów 20-23.05.2021 – 2 PCM – Krzysztof Misiak, Adrian Rodak TR: Marek Stolarz oraz Arkadiusz Tryba, Marcin Sumara TR: Daniel Wiśniewski
  14. II PUCHAR STAROPOLANKI 26-30.05.2021 – 2 PCM – Oskar Stasiak, Marek Woźniak oraz Henryk Kolender Krzysztof Szczodrok TR: Tomasz Krupa (P)
  15. I Puchar Carp Seeds 26-30.05.2021 – 1 PCM – Grzegorz Wielgos i Maciej Wierzbowicz TR: Kamil Maik (P)
  16. VIII Puchar Portalu Crppassion 08-13.06.2021 – 2 PCM – Zoran Radkovic i Sebastian Gołeczko oraz Marcin Jarmuda i Adrian Graczyk
  17. IV Urodziny Eko Baits 10-13.06.2021 – 1 PCM – Ernest Buć, Mariusz Stępień, TR: Piotr Bełkowski (P)
  18. Puchar Zuza Carp 16-19.06.2021 – 1 PCM – Patryk Gwiazda i Dawid Gratunik
  19. IV Zawody o Puchar Eko Baits 16-20.06.2021 – 2 PCM – Bartosz Chojnacki i Stanisław Chojnacki oraz Maksymilian Szylar, Dariusz Walat TR: Michał Drzał
  20. IV Zawody Karpiowe Puchar Piastów 16-20.06.2021 – 2 PCM – Mateusz Świątek i Kacper Jachimowski oraz Marcin Kaźnierczak i Wojciech Gruszka
  21. Dream Carp Cup II 06.2021 – 1 PCM – Adrian Sikora i Jacek Wasik TR: Radosław Wilgucki (P)
  22. VI Potyczka Karpiowa PCT 06.2021 – 1 PCM – Rafał Filipiak i Przemysław Michniacki TR: Damian Świderski
  23. V PUCHAR LONTIKO 30.06-04.07.2021 – 2 PCM – Wojciech Łagowski, Dominik Rusin TR: Sylwester Dobreńko oraz Marcin Gdowik i Witold Bełko
  24. I Puchar “Big Fish Podkarpacia” 08-11.07.2021 – 2 PCM – Łukasz Żaba, Janusz Cisek TR: Sławomir Kochman oraz Jakub Podgórski i Piotr Mąkosz
  25. PCM Junior Cup 14-18.07.2021- 1 PCM – Mikołaj Zarzycki i Bartosz Jaworski
  26. II Zawody Karpiowe Salonu Wędkarskiego Haczykowo.pl 21-25.07.2021 – 1 PCM – Bartosz Gola i Michał Foltyn
  27. Pomorska Potyczka z ADDER Carp na j. Wandzińskim 22-25.07.2021 – 2 PCM – Kamila Chichocka i Jarosław Kudak oraz Mateusz Leyk i Grzegorz Henczel
  28. VIII POMORSKI PUCHAR SBS 05-08.08.2021 – 1 PCM – Przemysław Kowalski i Zbigniew Wiśniewski
  29. WOJNA KLUBÓW KARPIOWYCH II 05-08.2021- 1 PCM – Mateusz Gromek i Przemysław Malinowski
  30. VI Puchar Szmaragdowego Stawu 25-29.08.2021 – 1 PCM – Krzysztof Pietkiewicz, Damian Kłodziński TR: Marcin Korzeniewski
  31. II Puchar “Z wędką po Podkarpaciu” 25-29.08.2021 – 2 PCM – Łukasz Tetla, Sebastian Gryszko, Adam Bytomski oraz Krzysztof Buć, Łukasz Fortuna TR: Grzegorz Stępniewski
  32. VI Cypriniada Małopolska 26-29.08.2021 – 1 PCM – Jacek Jackowicz i Grzegorz Puchalski
  33. I OGÓLNOPOLSKI PUCHAR SBS TACTICAL BAIT 01-05.09.2021 – 2 PCM – Tomasz Bruzdziński Grzegorz Bieliński oraz Mariusz Konacki Robert Brzoza

Legenda:

(P) – pełne prawa zawodnika. Dotyczy pomocnika drużyny (TR), który zdobył kwalifikację do MPwWK PCM 2021, biorąc udział w zawodach eliminacyjnych wraz z drużyną