CYKL JESIENNY 2020:

  1. Jesienne Zawody Karpiowe ,,Babiczok” – łowisko Babiczok 02-06.09.2020 – Leszek Waloszyński i Dariusz Waloszyński
  2. XI Karpiowy Puchar Śląska Uroczysko Karpiowe 09-13.09.2020 – Sobiesław Konior i Andrzej Bogdał
  3. Puchar Słoni jubileusz X-cio Lecia Jerzyn 10-13.09.2020 – Marcin Lenarczyk i Bartosz Gmerek
  4. Jesienna zasiadka karpiowa Zalew Sośnie 15-20.09.2020 – Dawid Skalski i Damian Majorczyk
  5. IX Karpiowy Puchar Dzikiej Wody – Lgiń Duży 23-27.09.2020 – Dawid Orzechowski i Przemysław Dobosz
  6. III Ridge Monkey Cup Spalona 7-11.10.2020 – Bartosz Michalak i Marcin Ziółkowski
  7. Dębowa Carp Classic 14-18.10.2020 – Tomasz Kocjan i Krzysztof Grzeszczak
  8. I Puchar Sklepu Wędkarskiego FLOO Jerzyn 14-18.10.2020 – Leszek Kowalski i Robert Kowalski
  9. Pomorska Potyczka z ADDER Carp – Jez. Miłoszewskie 21-25.10.2020 – Łukasz Szczęsny i Marek Szczęsny
  10. Eko Bivey Cup – Uroczysko Karpiowe 22-25.10.2020 – Jakub Pisula i Daniel Kurzyński
  11. Thorpe Lea Cup – Wielka Brytania 12-15.11.2020 – brak złowionych ryb

CYKL WIOSENNO – LETNI 2021:

Przedstawiamy Wam zatwierdzoną listę zawodów eliminacyjnych cyklu wiosenno-letniego PCM 2021 🏆🥇🥈🥉🐟🇵🇱

  1. VI Carp-Camp 15-18.04.2021 – 1 PCM – Robert Rakowicz i Paweł Mokrzycki
  2. Pavyotts Mill Cup 15-18.04.2021 – 2 PCM – Łukasz Chochowski i Marcin Suwalski oraz Jan Arski i Piotr Bafia
  3. III Polish Carp Casting 21-25.04.2021 – 1 PCM – Andrzej Krawczyk i Mariusz Gamala
  4. V CYPRINIADA MAŁOPOLSKA 22-25.04.2021 – 1 PCM – Bartek Babik, Paweł Babik
  5. Rozpoczęcie sezonu z PFWK – Zbiornik Sośnie 22-25.04.2021 – 2 PCM– Maciej Sobecki i Dariusz Adamczak oraz Tomasz Czysty i Adam Wagus
  6. Majówka z PFWK 28.04-02.05.2021- 1 PCM – Piotr Spławski i Marek Rogoziński
  7. II Bitwa Karpiowa Wychwood 03-07.05.2021 – 2 PCM – Janusz Badełek i Martyna Dadas oraz Dawid Cierocki i Marcin Kowalewski
  8. Carponline Jerzyn 12-16.05.2021 – 2 PCM—-> !WOLNE MIEJSCA!
  9. XII Karpiowy Puchar Śląska 12-16.05.2021 – 1 PCM
  10. VIII Puchar Carp-World 13-16.05.2021- 1 PCM
  11. PCM Perła Mazowsza I Tura: 14-16.05.2021, II Tura: 21-23.05.2021 – 2 PCM –—-> !WOLNE MIEJSCA NA II TURĘ!
  12. IV RidgeMonkey Cup 19-23.05.2021 – 1 PCM
  13. VI Meeting Carp ,,FISH” Tarnów 20-23.05.2021 – 2 PCM—-> !WOLNE MIEJSCA!
  14. II PUCHAR STAROPOLANKI 26-30.05.2021 – 1 PCM
  15. I Puchar Carp Seeds 26-30.05.2021 – 1 PCM
  16. VIII Puchar Portalu Carppassion 08-13.06.2021 – 2 PCM—-> !WOLNE MIEJSCA!
  17. IV Urodziny Eko Baits 10-13.06.2021 – 1 PCM
  18. Puchar Zuza Carp 16-19.06.2021 – 1 PCM
  19. IV Zawody o Puchar Eko Baits 16-20.06.2021 – 2 PCM
  20. IV Zawody Karpiowe Puchar Piastów 16-20.06.2021 – 2 PCM
  21. Dream Carp Cup II 06.2021 – 1 PCM
  22. VI Potyczka Karpiowa PCT 06.2021 – 1 PCM—->!WOLNE MIEJSCA!
  23. V PUCHAR LONTIKO 30.06-04.07.2021 – 2 PCM
  24. I Puchar “Big Fish Podkarpacia” 08-11.07.2021 – 2 PCM
  25. PCM Junior Cup 14-18.07.2021- 1 PCM –—->!WOLNE MIEJSCA!
  26. Pomorska Potyczka z ADDER Carp na j. Wandzińskim 22-25.07.2021 – 2 PCM
  27. VIII POMORSKI PUCHAR SBS 05-08.08.2021 – 1 PCM
  28. WOJNA KLUBÓW KARPIOWYCH II 05-08.2021- 1 PCM
  29. VI Puchar Szmaragdowego Stawu 25-29.08.2021 – 1 PCM
  30. II Puchar “Z wędką po Podkarpaciu” 25-29.08.2021 – 2 PCM
  31. VI Cypriniada Małopolska 26-29.08.2021 – 1 PCM
  32. I OGÓLNOPOLSKI PUCHAR SBS TACTICAL BAIT 01-05.09.2021 – 1 PCM—-> !WOLNE MIEJSCA!