Długo wyczekiwana impreza wystartowała. Generalnie można powiedzieć ” O CO KAMAN??” Imprez eliminacyjnych jest wiele, i nie chcemy tutaj gloryfikować tego wydarzenia, ale z uwagi, iż areną tej imprezy jest łowisko, które będzie gościło uczestników tegorocznego finału PCM czujemy, iż oczy wielu karpiarzy w Polsce będą bacznie obserwować sytuację na łowisku.

Logistycznie – KAPITALNE miejsce pod ceremonie rozpoczęcia i zakończenia zawodów. Myślę, że wykorzystamy to w 100% we wrześniu.

Tegoroczne zmagania w pierwszej odsłonie na Pogorii 3 wspierają :

😉

Rozpoczęcie, kilka słów od organizatora 20-  Wielkie gratulacje za stoczoną walkę z zbędnymi kilogramami – JEST WOW !!!!

Ceremonię otwarcia imprezy zaszczycili swoją obecnością samorządowcy z Dąbrowy Górniczej z Prezydentem Miasta Marcinem Bazylakiem na czele.

Fotografia Grupowa:

Losowanie stanowisk, i tym razem SPIDERY wędrują w prezencie do uczestników zawodów.

Pełni nadziei zawodnicy ruszają do losowania. Są miejsca lepsze i gorsze, tego nie unikniemy. WALCZYĆ TRZEBA

😉

Miejsko – Dzika sceneria. Wielu zderzyło się z podobnymi sytuacjami pierwszy raz, ale w sumie to całkiem ciekawie mieć za sobą grupę kibicujących atrakcyjnych, czasami bardzo atrakcyjnych kibiców 

Zdradzimy iż się dzieje, aczkolwiek ryby wygrywają. Zawodnicy zgłaszają pierwsze brania, kontakty z rybami łącznie z naprawdę potężnym karpiem spiętym przy podbieraku. 

Oby się rozkręciło !!!!!!

Jedna odpowiedź do “MANEWRY KARPIOWE 2019 – POGORIA III – DZIEŃ 1”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *