•                                                                                                       Lista Finalistów MPwWK – PCM 2017!
  • 1. Krzysztof Wieczorek + Paweł Adamowicz „MPwWK-PCM 2016”
  • 2. Grzegorz Stachowicz + Mirosław Rakuś „MPwWK-PCM 2016”
  • 3. Paweł Adamczyk + Grzegorz Ogierman „MPwWK-PCM 2016”
  • 4. Daniel Deska + Marcin Wiśniewski „Grand Prix Carpshop Lakes”
  • 5. Paweł Nowojowski + Tomasz Śliwa „Maraton BGK Sazan”
  • 6. Arkadiusz Góra + Tomasz Godula „World Carp Tournament PL 2016”
  • 7. Słota Henryk + Lebioda Michał „Puchar Jeziora Lgiń Duży”
  • 8. Piotr Kowalik + Cezary Kulczyk „Pomorska Potyczka z Adder Carp”
  • 9. Kornel Stróżykiewicz + Adrian Zgórski „Pomorska Potyczka z Adder Carp”
  • 10. Monika Krasucka + Marcin Krasucki „Pomorska Potyczka z Adder Carp”
  • 11. Maciej Buczkowski + Tomasz Buczkowski „CARPADVENTURE & PFWK”
  • 12. Tomasz Fleszer + Mariusz Buchajczyk „BAITBOX CUP – Dębowa 2016”
  • 13. Jurgen Petereit + Frank Michael Muller „BAITBOX CUP – Dębowa 2016”
  • 14. Łukasz Pawlik + Artur Karol „BAITBOX CUP – Dębowa 2016″
  • 15. Paweł Kmit + Patryk Arent „III Otwarte Mistrzostwa Polski Polonii”
  • 16. Tomasz Kern + Adam Monieta „Majówka na Dębowej”
  • 17. Stanisław Warzocha + Robert Michalik „Majówka na Dębowej”
  • 18. Leszek Morkis + Leszek Kita „Manewry Klubów Karpiowych”
  • 19. Radosław Romanowski + Jacek Grzanka „Manewry Klubów Karpiowych”
  • 20. Adam Kania + Sławomir Jończyk „Manewry Klubów Karpiowych”
  • 21. Jan Szerer + Mateusz Kościak „VII Podkarpacki Miting Karpiowy Lipie”
  • 22. Sebastian Wojtkiewicz + Edward Kaliszka „IX Myśliborskie Dni Karpiowe – Królewskie”
  • 23. Łukasz Wróbel + Marek Barteczko „XX Zdzieszowickie dni Karpiowe”
  • 24. Radosław Rakoczy + Krystian Ścisłowicz „V Karpiowy Puchar Śląska”
  • 25. Artur Weisbrot + Arkadiusz Chruścicki „III Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW”
  • 26. Wojciech Czapla + Dawid Kawa „Cypriniada na Rogach”
  • 27. Karol Majewski + Włodzimierz Juźwiński „Grand Prix Nekielka 2017”
  • 28. Kamil Spławski + Paweł Stępień „IV Puchar Portalu Carppassion”
  • 29. Mario Majdandzic + Sasa Jovicic + Ivica Majdandzic „World Carp Tournament – Sumbar Lake”
  • 30. Ireneusz Ładziak + Ireneusz Ładziak „Puchar Carp World”
  • 31. Marcin Boś + Tomasz Piwek „Cypriniada Śródleśna 2017″
  • 32. Andrzej Pluta + Łukasz Kujawiak „World Carp Tournament 2017”
  • 33. Robert Kwasigroch + Winicjusz Białek „IV Pomorski Puchar SBS Tactical Bait”
  • 34. Janusz Trzmielewski + Mateusz Schmidt „Cypriniada Maliny 2017″
  • 35. Jan Namysł + Mirosław Żyśko + Bogumił Rogowicz „Wild Carp Poland – Gosławice”
  • 36. Przemysław Ognik + Bartosz Samoćko „Zawody Extremum o Puchar Prezydenta Chełma”
  • 37. Karol Fiedorczuk + Wiesław Fiedorczuk „XII Meeting Carp Team Luboń”
  • 38. Dawid Wadowski + Mariusz Żydek „Trakker Cup”
  • 39. Rafał Kalita + Marcin Kościk „I Puchar BIG CARP ZONE”
  • 40. Paweł Pastrykiewicz + Rafał Kuflik „Klub Karpiowy Chlup Krapkowice „
  • 41. Mateusz Podgórski + Krystian Winnowicz „WIELKOPOLSKA KARPIADA INVADERA”
  • 42. Rafał Studziński + Rafał Olejnik „BaitBox Cup Spalona 2017”
  • 43. Robert Laszczyński + Wojciech Osiński „Zawody PFWK – Nowaki”
  • 44. Łukasz Zieliński + Łukasz Murmyło „Zawody PFWK – Nowaki”
  • 45. Marcin Nowosiad + Maciej Hendzel „Zawody PFWK – Radymno”