Z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy wędkarskie rodziny karpiowe do uczestnictwa w pierwszych rodzinnych eliminacjach do MPwWK – PCM 2018.

Nasze zawody są dwuetapowym starciem, które zaistnieje dzięki współpracy Koła PZW Azoty z Kędzierzyna – Koźla wraz z Sekcją Karpiową AZOTY i Rekinami Dziewiątki z Polską Federacją Wędkarstwa Karpiowego.

Starcie będzie miało miejsce w dwóch terminach i na dwóch łowiskach:
– Szmaragdowy Staw w Chrząstawie Wielkiej – 13-15.07.2018 (https://www.facebook.com/%C5%81owisko-Szmaragdowy-Staw-618…/),
– zbiornik C & R Miejsce Kłodnickie w Kędzierzynie – Koźlu – 10-12.08.2018 (https://www.facebook.com/Jezioro-Miejsce-K%C5%82odnickie-2…/).

Warunkiem startu jest uczestnictwo drużyny, w której jeden z członków musi być wędkującym dzieckiem w wieku 10-17 lat. Wędkujące tzn. potrafiące wykonać wszystkie czynności wędkarstwa rzutowego z pomocą osoby dorosłej (ewentualnie z wyłączeniem nęcenia spombem – to po stronie dorosłego zawodnika), konieczna jest umiejętność holowania i podbierania ryb.

Prawo do startu mają osoby spełniające powyższy warunek.

W planie zawodów przewidujemy: integracyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek, smakowitą pizzę, pyszne obiady, świetną atmosferę, brania ryb , sportową rywalizację, długie rozmowy wspomnieniowe doświadczonych karpiarzy, odwiedziny przyjaciół karpiarzy, upominki dla dzieci… i…
Zaszczytu startu w zawodach może dostąpić jedynie 10 drużyn z całej Polski, więc z założenia są one wydarzeniem wyjątkowym i elitarnym.

Koszt uczestnictwa – 250 zł za parę za obie części zawodów. Wpłatę będzie można wykonać na konto Federacji jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.

Zgłoszenia należy dokonać dzwoniąc na nr tel. 506662351.